Vişnelik Mah. Tuncay Sok No:4/3 Odunpazarı Eskişehir

Vajinal Sıkılaştırma Tedavisi

Fotona Smooth pelvik tabandaki işlev bozukluklarının belirtilerini azaltmak, pelvik taban desteğini arttırmak ve vajinal duvarlardaki bağ dokusunu güçlendirmek için geliştirilmiş bir lazer uygulamasıdır. Özelliği vajinal mukozaya en uygun dozda ısı iletilmesini sağlayarak vajina duvarında gençleşme ve güçlenmenin sağlanmasıdır.

Fotona smooth lazer teknolojisi mukoza dokusunda maksimum emilimin gerçekleşmesini sağlayan ideal dalga boyunda çalışır.  Dokuya iletilen lazer ışığı daha derindeki dokuları etkilemeden kontrollü ve en uygun dozda yüzeyel iletim sağlayarak yeni kollajen oluşumu ve modellemesini sağlar. Böylelikle herhangi bir kritik yapıyı etkilemeden uygulanan çok kontrollü ve güvenli bir yöntemdir.

  • Doğum, yaşlanma veya herhangi bir nedenle vajinal gevşeme sendromu yaşayan kadınlarda fototermal etkiyle vajinal kanal sıkılaştırılır
  • Hastaların %95’i tedavi sonrası cinsel memnuniyet değerlendirmelerinde iyileşme bildirmektedir.

bir yorum bırakın

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.